top of page
obr TISK bez stínu.png

Proč organizujeme Týnes?

Všichni toužíme po podobných věcech. Přejeme si zdraví, krásnou rodinu, naplňující práci, malebnou krajinu, ve které bychom mohli žít a sdílet svůj život s ostatními. Jsou chvíle, kdy se naše touhy naplňují a téměř se svých snů dotýkáme.

 

Je ale mnoho jiných chvil, kdy se cíl naší touhy zdá nedosažitelný, chvil, které jsou pro nás těžké a kdy se cítíme zle. Do našich životů nezvaně, ale přirozeně vstupuje bolest, nemoc, osamění, smrt, či smutek a my se s nimi potřebujeme srovnat.


Je důležité, abychom v takových chvílích nezůstali sami. Aby byl poblíž někdo, kdo dokáže naše trápení pochopit, poradí nám, nebo s námi jen tak půjde kousek cesty. Kdo nás potěší návštěvou v nemocnici, uvaří nám kávu v hospicové čajovně, sdílí s námi, jak se on sám vyrovnával s těžkou chorobou. Někdo, kdo bude vědět, jak přistoupit k našemu autistickému dítěti, kdo se sám dokázal srovnat s odchodem blízkého člověka, kdo dokáže s láskou a citem pečovat o krajinu.
 

V Libereckém kraji je takových lidí opravdu hodně. Pojďme si jich všimnout, seznámit se, dejme jim prostor a poděkujme za jejich práci pro nás všechny.

Srdečně Vás zveme do Krajské vědecké knihovny na

Krajské dny pro NEziskový Sektor 2023.
 

Od 2.2. do 9.3. jsou pro Vás připraveny přednášky, výstava, představení práce neziskovek, prázdninové dílny pro děti, divadelní představení, taneční dílna, dny dobrovolnictví, koncert nejen pro dobrovolníky a mnoho dalších aktivit.
 

LK Logotype PANTONE Cool Gray 11 U.jpg
ANNOLK.jpg
RDC.jpg
CRo_Liberec_logo.png
2383-logo-2021-modre.png
obr TISK bez stínu.png
bottom of page